Звіт США підтвердив ймовірність витоку коронавірусу з лабораторії Уханя

8 червня 202109:01

Зараз розвідка США розглядає два ймовірних сценарії Походження коронавірусу.

У звіті національної лабораторії уряду США зазначається, що гіпотеза про те, що коронавірусна інфекція COVID-19 просочилася з китайської лабораторії в Ухані, правдоподібна і заслуговує подальшого вивчення.

Про це повідомляє The Wall Street, посилаючись на джерела, які знайомі з секретним документом.

У звіті говориться, що дослідження було підготовлено в травні 2020 року ліверморською національною лабораторією Лоуренса в Каліфорнії і використовувалося Державним департаментом, коли він проводив розслідування Походження пандемії.

Люди, знайомі з дослідженням, сказали виданню, що дослідження було підготовлено “z-підрозділом” Лоуренса Лівермора, яке є його розвідувальним підрозділом. Лоуренс Лівермор володіє значним досвідом в біологічних питаннях і його оцінка грунтувалася на геномному аналізі вірусу SARS-COV-2, який викликає Covid-19.

Новини за темою: Міжнародне свідоцтво про вакцинацію та “ковідний паспорт” – МОЗ пояснив різницю
Відомо, що розвідка США зараз розглядає два ймовірних сценарії Походження коронавірусу: вірус виник в результаті аварії в лабораторії або виник в результаті контакту людини з інфікованою твариною.

Раніше дослідники з Всесвітньої організації охорони здоров’я виділяти два нових види тварин, які могли стати джерелом поширення коронавірусу серед людей в Ухані. Зокрема, до первинних носіїв вірусу, на думку вчених, можуть ставитися Тхори-борсуки і кролики. Вони, також, як і кажани, можуть переносити вірус. Ці види тварин могли бути продані на китайському ринку в Ухані, де з’явилося багато ранніх випадків зараження.