Знайомтеся – депутат Харківської обласної ради чотирьох скликань Володимир Скоробагач

28 липня 202113:25

Мав дружні стосунки, мав бізнес інтереси з нині покійним кримінальним авторитетом Казарцева Вадимом Олексійовичем (більш відомим як “Князь”).

Володимир Скоробагач відомий своєю великою любов’ю до ботексу. Все обличчя Володимира поколоте ін’єкціями краси, та й не тільки обличчя. Вже дуже він себе любить.

Політична кар’єра Скоробагача почалася з “Партії регіонів” – де він піддався сміттєвій люстрації в 2014 році (Скоробогача облили зеленкою, сунули в сміттєвий бак і провезли по місту).

https___s3.eu-central-1.amazonaws.com_media.my.ua_admin_5813a526-40c5-4617-97cb-3b66b7b7bea5

Бізнес Володимира зав’язаний на оптовому виробництві м’ясних виробів і їх контрабанді. Скоробагач “продавав” посади на митниці і в податковій, в зв’язку з чим міцно контролював тему контрабанди в регіоні і через ці канали постачав свою м’ясну продукцію в РФ.

З 2015 року Скоробогач поклав око на цікаву тему в регіоні, а саме екологію. Почав Володимир збирати кошти зі звалищ і заводів, які забруднюють регіон, і “чорних лісорубів”.

Уся політика Скоробагача в сфері екології була спрямована на заробляння грошей, а не на поліпшення ситуації в регіоні. У зв’язку з цим, час від часу, Скоробагач потерпав від різних правозахисників.

Декларація Володимира вражає – це мільйонні суми в гривні і доларах США, сотні квадратів житлової і не житлової нерухомості.

Донька Скоробагача – Марія, стала наймолодшим депутатом міськради від партії “ОПЗЖ”. Дружина володіє багатьма фірмами, які ставали фігурантами кримінальних справ щодо відмивання грошей.

Практика легалізації доходів отриманих злочинним шляхом, для Володимира Івановича відома. Оскільки багато років він перебував у корупційних стосунках із головним податківцем області і імпортував м’ясо за кордон контрабандним шляхом.

У сухому залишку Скоробагач є заплямованим політиком, який роками грабував регіон.

В наступних матеріалах ми проведемо детальний аналіз декларації та бізнесів сім’ї одіозного Володимира Скоробагача.

Автор: Павло Ярмоленко