Зеленський вирішив змінити голову СБУ. Буде агент ФСБ? (Відео)

9 червня 202021:25

Відомий український журналіст, політичний діяч Роман Реведжук який у лютому вимушено покинув Україну втікаючи від переслідувань, опублікував у своєму ютубі відеозвернення в якому повідомив, що Офіс президента Зеленського хоче призначити головою СБУ Валентина Наливайченка.

Реведжук стверджує, що Наливайченко є агентом ФСБ Російської Федерації. У підтвердження своїх слів він оприлюднив секретні документи з кримінального провадження, з котрих стають відомі шокуючі деталі: виявляєтьсю у 2014-15рр., Валентин Наливайченко за погодженням Віктора Медведчука, на його літаку, незаконно перетинав український кордон під чужими документами.

Зокрема до Російської Федерації, де зустрічався з Миколою Патрушевим. У своєму зверненні Реведжук закликає громадськість протистояти такому призначенню, адже це лише посилить російський вплив на Україну.

Також він звертається до міжнародних спецслужб, щоб ті встановили ціль перебування Наливайченка незаконно на території Євросоюзу і в чию користь він міг провадити розвідувальну діяльність.