Зеленський про зустрічі з Порошенком: Він пропонував допомогу, але я йому не повірив

11 червня 202009:00

За словами Зеленського, він зустрічався з Порошенком після виборів в 2019 році.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що зустрічався з екс-президентом Петром Порошенко після виборів в 2019 році. Про це Зеленський розповів в інтерв’ю “УП”.

“Порошенко з самого початку мого президентства хотів зі мною зустрітися. Я не бачив у цьому ніякого сенсу. Не бачив у цьому сенсу із-за того що все, що говорив до цього Петро Порошенко, я вважаю неправдою. Він витирав об мене, мою сім’ю, ці ботоферми…. Вони мене тільки ображали, і в цьому була вся їхня брехня: що я там наркоман , що я там ще щось… Він розповідав мені про якісь байки міжнародним партнерам з самого початку. Кожен раз, коли я зустрічався з лідерами з-за кордону, вони мене сприймали спочатку як… як ворога України”, – сказав Зеленський.

За словами президента, він зустрічався з Петром Порошенко після виборів в 2019 році. Екс-президент пропонував допомогу, але Зеленський йому не повірив.

“Він сказав, що я дійсно хочу допомагати, допомагати країні, готовий раз, два, три, чотири, п’ять, шість, сім… (Ви не повірили йому?) Ні, так а тут же все просто, думаю, що всі люди це бачать”, – зазначив президент.

Також на питання журналіста, хотів би Зеленський, щоб Порошенко “сидів”, президент України заявив, що на це питання можуть відповісти лише правоохоронні органи.

“Людина повинна сидіти, якщо є за що сидіти. От і все. А за що сидіти, встановлюють правоохоронні органи, потім вирок виносить суд”, – додав він.