Збройні сили України готові визволити окуповані Донецьк і Луганськ, – Данілов

10 вересня 202112:13

Українська армія готова визволити окуповані Російською Федерацією Донецьк і Луганськ, якщо буде наказ. Проте ціна такого рішення – десятки тисяч життів.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

Данілов переконаний, що українське військо може виконати будь-яке завдання.

Секретар РНБО як приклад навів нещодавню операцію наших спецпризначенців у Кабулі, коли українські бійці вийшли з аеропорту у захоплене талібами місто і супроводили людей, які мали евакуюватися, до літаків. Таке завдання відмовилися виконувати військові з інших країн.

“Те, що наші хлопці виконували в Афганістані, жодна країна світу не могла виконати! Наші армійці, наші хлопці, наші офіцери виконують такі завдання. Якщо сьогодні верховний головнокомандувач дасть команду звільнити Донецьк і Луганськ, – вони можуть це зробити. Але що робити з тими десятками, сотнями тисяч людей, які при цьому можуть загинути? Хто за це буде нести відповідальність?”, – зазначив Данілов.

Секретар РНБО вважає, що наші військові сьогодні мають всі можливості воювати.

“Ми сьогодні ухвалили ракетну програму на засіданні РНБО, програму розвитку наших Збройних сил – і одразу починається навала, починається паплюження наших ЗСУ. Друзі, ми впораємося”, – підсумував він ввечері в четвер, 9 вересня, в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1”.