Затримання брата судді Вовка: НАБУ виявило у квартирі-сховищі мільйони доларів готівкою та антикваріат

7 квітня 202111:54

У столиці співробітники Національного антикорупційного бюро України та Спеціальної антикорупційної прокуратури затримали двох адвокатів-посередників, викритих “на гарячому” під час отримання хабаря для подальшої її передачі суддям Окружного адміністративного суду міста Києва.

Про це в середу, 7 квітня, пише “Фактор” з посиланням на пресслужбу НАБУ.

“Вирішується питання про повідомлення їм про підозру. За місцем виявлення предмета неправомірної вигоди детективи НАБУ віднайшли предмети, ззовні схожі на антикваріат, документи на ім’я голови ОАСК та його близького родича”, – йдеться в повідомленні.

Пресслужба НАБУ зазначає, що правоохоронці під час обшуків також виявили велику кількість валюти готівкою – понад 3,7 млн доларів, 840 тисяч євро, 20 тисяч фунтів, 230 тисяч гривень і 100 шекелів.

“Вовк облаштував секретний сховок готівки в конспіративній квартирі у скромному будинку за адресою вул. Джона Маккейна, 22 на Печерську (колишня вулиця Івана Кудрі). Квартира оформлена на адвокатку, проте нею користувалася родина Вовка. Заходи безпеки він застосовував жорсткі, квартиру вдалося викрити тільки під час передавання хабаря”, – написав журналіст Юрій Бутусов у фейсбуці.

За його словами, рідний брат голови ОАСК Павла Вовка – Юрій Зонтов, який був затриманий на хабарі та забезпечував прикриття та безпеку таємних корупційних афер, обіймає посаду заступника начальника Служби зовнішньої розвідки України.