Вустами Гордона говорить Рінат

25 листопада 202111:59

Враховуючи це, фраза Гордона “Зеленский для меня умер” не залишає простору для різночитань.

Про це пише “Фактор” із посиланням на блогера Сергія Іванова.

“Я думаю, що це незавуальнована погроза олігарха на адресу президента, чітке попередження про те, що станеться у разі подальшого тиску.

Ця історія дедалі більше починає нагадувати історію війни Пабло Ескобара зі своєю державою. Як відомо, Ескобар купив абсолютну більшість чиновників у країні, а ті, хто не продався, були вбиті. І так тривало до тих пір, поки в ситуацію не втрутилися США і це втручання виявилося летальним для Пабло.

Цікаво, яку позицію займуть Штати щодо Ахметова та його посіпак, але очевидно, що вони підтримають державу, а не ситуативний олігархічний конгломерат. Не виключаю, що Ринат спробує шантажувати США і торгуватися, але приклад Фірташа з Коломойським є наочним свідченням перспективи такого шантажу. Ба більше, коли структури Ахметова починають діалог з того, що «раптово» вимикають світло у ВАКС.

Думаю, вже доволі скоро ми побачимо санкції, кримінальні справи, арешт активів та інші полум‘яні привіти з того боку Атлантики. Де, до речі, Ахметова напрочуд давно не бачили. Цікаво, чому?” – резюмує Іванов.