Ветеринарна продукція компанії з орбіти Гройсмана, яка засвітилася на контрафакті, продається в Епіцентрі

12 січня 202115:00

Контрафакт в Україні – це історія про швидкі та легкі гроші, а коли твій друг Володимир Гройсман, бізнес росте в геометричній прогресії.

Журналісти “Фактора” вже проводили власне дослідження відносно підробки сертифікованих лікарських препаратів.

У ході розслідування ми виявили, що асоціальні групи в сфері виробництва і реалізації ветеринарних лікарських препаратів підробляють і фальсифікують торгові марки, такі як “Алезан” і “Барс”.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Бізнесмен з оточення Гройсмана заробляє мільйони на контрафакті (РОЗСЛІДУВАННЯ)

Важливо зазначити, що ми дослідили лише кілька препаратів, але нещодавно на адресу нашої редакції почали надходити скарги й на іншу продукцію компанії “O.L.KAR-АГРОЗООВЕТ-Сервіс”.

Люди скаржаться, що продукція, яку продає вищевказана фірма не просто може нашкодити здоров’ю тварини, вона в прямому сенсі слова – вбиває.

“Ми мали сумний досвід співпраці з O.L.KAR, а саме купівлю неякісної вакцини Vangard 5L в результаті чого загинули цуценята щеплені вакциною з конкретної упаковки, поставленої O.L.KAR безпосередньо до нас, без будь-яких посередників. Реакція менеджерів звелася до аргументу, “ми не несемо відповідальність за продукт, який не робимо”, не дивлячись на те, що вони його продають і є ексклюзивним дистриб’ютором” – розповідає Дмитро Шаталін.

У процесі дослідження майданчиків, де реалізується продукція “O.L.KAR-АГРОЗООВЕТ-Сервіс” нам стало відомо, що дана компанія окрім офіційних (Вінниця – ред.) має ще й підпільні заводи по виготовленню контрафакту в інших містах України.

Один із найскандальніших та найбільших гіпермаркетів країни, який продовжує працювати навіть у локдаун, оформлюючи покупки як онлайн-замовлення, також реалізує на своїх майданчиках і продукцію сумнозвісної компанії “O.L.KAR-АГРОЗООВЕТ-Сервіс”:

олкар

Іще одне підпільне виробництво фальсифікованих лікарських препаратів наші журналісти знайшли у м. Харкові по вул. Курахівська, 28. Там група осіб займалась підробкою і поширенням продукції торгових марок “Beaphar” (Голландія) і “Аlezan” та “Барс”. Вони, як реалізували підроблену продукцію, так і поставляли її в складські приміщення ТОВ “Зооветеринарний центр” (ЄДРПОУ 31293151; розташовані в Чугуївському районі Харківської області), звідки її вивозив усе той же “O.L.KAR-АГРОЗООВЕТ-Сервіс”.

Ще в 2017-ому році ГПУ вирішила зупинити розслідування справи про контрафакт ветеринарних препаратів. Чому? Ми повертаємось до фігур власників вінницького “O.L.KAR”. Олег Караванський – відома в Вінниці особистість. Він є президентом місцевого ФК “Нива”, та залишається дуже впливовим в регіоні бізнесменом. Караванський давно знайомий з нинішнім прем’єром Володимиром Гройсманом і кілька років тому позиціонував себе, як сват прем’єра, оскільки його син вважається нареченим доньки Гройсмана.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Гройсман і Ко. Хто відповість за вбитих тварин?

Нагадаємо, що основне нелегальне виробництво ТМ “Алезан” знаходиться за адресою: Вінницька область, м. Шаргород, вул. Леніна 272 В, Директор – Караванський Олег Едуардович, головний бухгалтер – Балинська Надія Петрівна, компанія ПП “O.L.KAR-АГРОЗООВЕТ-Сервіс”.