Вадатурський: Досить вже тиражувати неправдиву інформацію. Адже люди не такі прості, як вам хотілося б

12 серпня 202113:44

КРУ (зараз Державна аудиторська служба України), і інші відповідні служби та правоохоронні органи, знаючи благодійний вклад бізнесмена Олексія Вадатурського для КНП “Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб”, запросили на перевірку всі первинні документи.

Про це пише “Фактор” із посиланням на Олексія Вадатурського.

“Якби ми їх одразу не надали (первинні документи – ред.), то мали б такі ж наслідки, як і в лікарні – правоохоронців прийшли б і на підставі рішення суду виймали б ці документи примусово.

Із мого 30-річного досвіду розбудови успішного великого підприємства, такі випадки траплялися не раз, тому ми завжди відкрито надаємо всі матеріали на запити правоохоронних органів за рішенням суду. Ми постійно маємо справу з такими явищами по всій Україні, але не робимо із цього піару, не чекаємо захисту від будь-кого – ми прозоро відповідаємо за свою діяльність. Це найкращий захист.

А щодо реакцій у ЗМІ та соцмережах, хочу окремо сказати: не намагайтеся дарма піднімати свій авторитет на моєму імені чи імені нашої компанії, із цього не буде результату.

Сьогодні ті, хто хоче піаритись на мені, зверніть краще увагу на наглядний приклад – попередні вибори до місцевих органів влади. Що із цього отримали подібні “самопіарщики” – нічого, тому що це недостойно та низько. Досить вже тиражувати неправдиву інформацію. Адже люди не такі прості, як вам хотілося б, усі все чудово бачать зі сторони і роблять висновки, які потім обов’язково впливають на громадську оцінку, у тому числі і в період виборів.

І коли в соцмережах лунають заклики до мітингів – то це просто ще один штучний інструмент піару, подібні проплачені акції створюють бажану картинку для захисту особистих інтересів їх замовників. Але єдиний справжній захист – це прозорість перед Законом.

Якщо в черговий раз згадати про стан лікарні у розпал пандемії до нашого приходу – то ми не бачили тоді мітингарів із закликами на порятунок і відновлення інфекційної лікарні. Хоча ви ж бачили ті чагарники на території лікарні, бачили той “прохідний двір”, розгорожений із трьох сторін, бачили як із прилеглих будинків мешканці виносили сміття на територію лікарні, як дерева були на дахах відділень, а на деревах практично висіли електроопори. Ви ж також бачили, що в лікарні не було організовано належним чином дезінфекцію постільної білизни, що харчоблок був обладнаний плитами 50-тих років минулого століття і багато іншого. Чому ж ви тоді не мітингували, чому не проявляли ініціативу і не надавали посильну допомогу?!

Ми ж, зі своєї сторони, добровільно взяли на себе відповідальність і прийшли не словом, а ділом на оперативну допомогу регіональним закладам охорони здоров’я для боротьби з пандемією COVID-19.

Тому краще нехай кожен із вас, подібних самопіарщиків, зробить хоча б дещицю із того, що я зробив для Миколаєва та області, для людей. Тоді, можливо, благодійність стане для кожного щоденною працею і ми усі завжди будемо готові до нових викликів.

Сьогодні треба працювати, а не займатись черговими піар-акціями, наклепом і “розкачуванням човна”. Зважаючи на відкриті заклики лікарів, сьогодні треба знову готуватися до можливої нової хвилі пандемії. Тому кожен має чесно займатися своєю справою і нести відповідальність за свої вчинки”, – резюмує Олексій Вадатурський.