В Україні з’явиться два нових наукових медичних центри

21 липня 202117:10

Центри з’являться шляхом реорганізації та злиття декількох установ Нацакадемії меднаук.

Кабінет міністрів України дозволив провести реорганізацію і злиття декількох установ Національної академії медичних наук України (НАМНУ), створивши при цьому два нових наукових центри. Відповідне рішення прийняли на засіданні Кабміну.

“З метою оптимізації використання наявних ресурсів, вдосконалення форм і методів управління, досягнення цілей і сучасних завдань в рамках заходів реалізації стратегії реформування і розвитку Національної академії медичних наук України на період до 2022 року Національною академією медичних наук України прийнято рішення про створення державних установ шляхом реорганізації і злиття декількох держустанов”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з рішенням Кабміну, шляхом реорганізації та злиття двох держустанов – Національного наукового центру радіаційної медицини НАМНУ та Інституту гематології та трансфузіології НАМНУ – буде створено держустанову Національний науковий центр радіаційної медицини, гематології та онкології НАМНУ.

Крім того, шляхом реорганізації та злиття Національного наукового центру “Інститут кардіології ім. Академіка Стражеска” НАМНУ та держустанови “Інститут генетичної та регенеративної медицини НАМНУ” буде створено Національний науковий центр ” Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини ім. Стражеско”.

Створення нових установ здійснюється в рамках видатків, передбачених у держбюджеті на фінансування НАМНУ.