В Україні випустять мільярд яєць з написом “Ситника геть!”

28 квітня 202120:04

Один з найбільших агрохолдингів України “Укрлендфармінг” привітає директора НАБУ Артема Ситника з 6-річчям перебування на посаді мільярдом яєць з написом “Ситника геть!”

Як повідомили в компанії, на полицях українських магазинів незабаром з’явиться 1 мільярд яєць з таким написом.

“Ми вже почали їх виробляти. Нехай кожне це яйце буде нагадуванням всім українцям, хто винен в тому, що великодній кошик для українців істотно подорожчав, в тому, що тисячі людей опинилися без роботи, а держава недоотримала величезні кошти”, – йдеться в повідомленні .

У цьому році через кримінальне переслідування з боку НАБУ “Укрлендфармінг” був змушений закрити 29 ферм і 12 птахофабрик, а штат скоротити на 13 000 чоловік.

У компанії безпрецедентний тиск НАБУ вважають наслідком особистої помсти його глави Артема Ситника акціонеру Олегу Бахматюку.

Також повідомляється, що деструктивні дії правоохоронців по відношенню до агрохолдингу привели до того, що бюджет країни вже недоотримав 1,5 млрд грн податків. До того ж в країні значно подорожчали яйця, тому що їх тепер виробляють значно менше через те, що НАБУ “кошмарить” підприємства.

У компанії повідомляють, що рік тому на підприємствах “Укрлендфармінг” працювало близько 30 000 українців, а за 10 років агрохолдинг інвестував в економіку України більше 3 млрд доларів, в тому числі завдяки залученню коштів іноземних інвесторів та кредитних коштів, наданих компанії міжнародними фінансовими установами. Тільки за останні три роки група компаній сплатила близько 7,7 млрд грн податків і створювала 1.1% ВВП України.

У повідомленні говориться, що вже 5 років компанія зіштовхується з безпрецедентним тиском з боку чиновників.

“Серед повноважень НАБУ переслідувати саме ТОП-чиновників за підозрою в скоєнні корупційних дій, але НАБУ не бореться з нечистими на руку чиновниками – НАБУ бореться з нами. Ця війна НАБУ з аграріями є наслідком особистого конфлікту Артема Ситника з акціонером нашої компанії”, – йдеться в повідомленні.

В агрохолдингу нагадали, що п’ять років тому НАБУ порушило справу проти агрохолдингу “Авангард”, який входить до складу їх групи компаній, за підозрою в нібито незаконному відшкодуванні ПДВ при будівництві двох птахофабрик: “Авіс” і “Чорнобаївська”.