У КП “ГІОЦ” проводяться обшуки через ухилення від сплати податків

2 червня 202111:49

Обшуки проводяться з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення злочинів.

Київська міська прокуратура спільно з ГУ ДФС у м. Києві проводить обшуки на Комунальному підприємстві “Головний Інформаційно-обчислювальний центр” в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом вчинення пособницьких дій в умисному ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах.

Про це пише “Фактор” з посиланням на Київську міську прокуратуру.

“02 червня 2021 року за адресою КП “ГІОЦ” проводяться обшуки з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як чиновник КМДА Петро Оленич захоплює Комунальне підприємство “ГІОЦ”

Поліцейські з’ясували, що приватна компанія – у період 2019-2020 років надавала телекомунікаційні послуги КП “ГІОЦ”. При цьому вказане підприємство, використовуючи грошові кошти КП “ГІОЦ” у сумі понад 10 млн гривень нібито замовляло зазначені послуги у підприємства з ознаками фіктивності.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 212 КК України.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Чиновники із судимістю: Виключення чи буденність?

Санкції статей передбачають покарання у вигляді штрафу від п’ятнадцяти тисяч до двадцяти п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Майстер-клас по захопленню влади в Києві

Варто зазначити, що Комунальне підприємство “Головний Інформаційно-обчислювальний центр” засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва і підпорядковане Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Основний вид діяльності: оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність.