В IKEA пояснили, чому в Україні ціни на товари вище, ніж в інших країнах

26 травня 202016:00

Кінцеві ціни на товари, запропоновані на момент запуску онлайн-магазину IKEA в Україні, обумовлені наступними факторами: обсягами, імпортними митами, коливаннями валюти, транспортними витратами, поточними ринковими умовами та іншим.

Так у пресслужбі компанії пояснили в коментарі The Page ціни, які є вищими, ніж у країн-сусідів.

“Ми продовжуватимемо наполегливо працювати над тим, щоб у майбутньому запропонувати нижчі ціни на нашу продукцію та послуги”, — зазначили в IKEA.

Варто зауважити, що на польському сайті IKEA матрац “Ховог” коштує майже 5,7 тис. грн (в еквіваленті), на російському — 3,6 тис. грн, а в Україні — 6,5 тис. грн. Така ж ситуація і з диваном “Фріхетен”. У Польщі він коштує майже 9,5 тис. грн, в Росії — 8 тис. грн, а українцям він обійдеться в 11 тис. грн. Варто також зазначити, що ціни на невеликі товари (декор та інше) не дуже відрізняються.

Уперше IKEA оголосила про намір вийти на український ринок наприкінці 2017 року.

Спочатку перший магазин в Україні у новому форматі city store компанія збиралася відкрити в столичному ТРЦ Ocean Mall.

У липні минулого року IKEA запустила вебсайт для українських покупців. Компанія також оголосила про набір 100 співробітників до свого першого магазину міського формату в Києві. На початку грудня 2019 року відкриття фізичного магазину компанії відклали, але пообіцяли навесні 2020 року запустити онлайн-магазин.

Інтернет-магазин IKEA офіційно запустила 14 травня.

25 травня компанія ухвалила рішення тимчасово обмежити можливість оформляти нові замовлення в українському Інтернет-магазині, щоб задовольнити попит і надалі відповідати високим стандартам IKEA і очікуванням клієнтів.