Унірерситет митної справи та фінансів і АРМА підписали Меморандум про співробітництво (Репортаж)

23 листопада 202012:03

В Університеті митної справи та фінансів відбулось урочисте підписання Меморандуму про співробітництво між Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, в особі заступника Голови Національного агентства Володимира Павленка та Університетом митної справи та фінансів, в особі ректора Дмитра Бочарова, за участю начальника Південно-східного МТУ АРМА Володимира Орлова.

Про це пише “Фактор” з посиланням на пресслужбу Південно-східного управління АРМА.

Предметом Меморандуму є співробітництво Сторін для забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні чи у справі про визнання необґрунтованими активів, та їх стягнення в дохід держави, управління активами.

Метою Меморандуму є практичні, методичні, консультаційні заходи з питань, пов`язаних з виявленням і розшуком активів, одержаних від корупційних та інших злочинів, управлінням активами.

арма

Також, у рамках співпраці Національне агентство та Університет митної справи та фінансів домовилися про проведення спільних заходів, зокрема круглих столів, семінарів, лекцій, конференцій, науково-практичних конференцій, профілактично-просвітницьких заходів з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб з питань виявлення, розшуку активів, одержаних від корупційних, та інших злочинів, управління активами.

Національне агентство розраховує, що реалізація документу дозволить спільно з Університетом митної справи та фінансів провести дослідження у сфері застосування актів законодавства з питань, що стосуються їх діяльності та підготовити науково-методичні рекомендації.

“За результатами зустрічі були визначені проблемні питання в законодавстві стосовно виявлення, розшуку, управлінням активами та окреслено вектори подальшого співробітництва. Гостям було проведено екскурсію стінами Університету”, – резюмували в пресслужбі Південно-східного управління АРМА.

університет