Українські туроператори почали публікувати свої ціни в гривні

24 грудня 202017:20

Найбільші туроператори України виконали рекомендації Антимонопольного комітету і перевели ціни на свої послуги в гривню замість валютних розрахунків за “внутрішнім курсом”.

Про це розповів голова Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький.

“Усі 10 найбільших туроператорів України перевели свої ціни на відпочинок в гривні і, відповідно, змінили дані про тури на своїх сайтах. Тепер не буде ніякого “власного курсу валют” – який не відповідає жодному офіційному курсу. Все по-чесному”, – заявив він.

Відтепер ви не побачите на сайтах туроператорів ціни у валюті, курс якої нікому не відомий до моменту розрахунку за тур, як це було раніше. Тепер всі ціни зрозумілі заздалегідь.

Мова йде про такі компанії: Пегас Туристік (Pegas Touristik), Тез Тур (Tez Tour), Джоін Ап (Join UP!), Корал Тревел (Coral Travel), Тревел Профешнл Груп (TPG), Анекс Тур (Anex Tour), ТТВК (TUI), Музенідіс тревел Україна (Mouzenidis Travel), Компас України (Kompas Touroperator), Альф (Alf).