Укравтодор підвищить зарплати працівників дорожньої сфери на 20%

10 квітня 202109:00

З 1 травня наберуть чинності доповнення до Галузевої угоди на 2020−2022 роки.

Згідно з ними, усі тарифні ставки і посадові оклади для працівників дорожньої сфери підвищуються на 20% у порівнянні з 2020 роком.

“Реалізація масштабних інфраструктурних об’єктів неможлива без участі кваліфікованих фахівців та їх гідного матеріального забезпечення. Саме тому 7 квітня голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков та голова Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України Володимир Вакуленко підписали доповнення до Галузевої угоди на 2020−2022 роки”, — зазначають у відомстві.

Кого це торкнеться:

– нові зміни стосуються підвищення заробітної плати, соціальних гарантій і винагород для працівників дорожньої галузі, враховують пропозиції та зауваження підприємств та організацій дорожнього господарства;
– підвищено на 20% усі тарифні ставки та посадові оклади у порівнянні з 2020 роком;
– для робітників на ділянках, що безпосередньо виконують дорожні роботи, на ⅔ збільшено розмір надбавок “За інтенсивність праці робітників” та “За високу професійну майстерність”.

Зміни набудуть чинності з 1 травня 2021 року.

“За висновком “ДерждорНДІ“, підвищення окладів не призведе до помітного збільшення вартості дорожніх робіт (у межах 3,9%)”, — зазначають у Укравтодорі.