У Раді хочуть провести кілька засідань і піти на карантин до кінця квітня

7 квітня 202113:30

Глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко розповів, що Верховна Рада найвірогідніше знову може піти на карантин, але перед цим проведе планове засідання і кілька позачергових.

“Ми говоримо про те, щоб у вівторок відбудеться планове засідання Ради, на якому швидше за все буде тривати розгляд по земельному закону. Після цього – провести кілька позачергових засідань. Чому кілька? Тому що засідання може скликати президент, депутати можуть скликати погоджувальну раду, що стосується зміни графіка Ради. Саме зміна графіка обговорюється, тому що зрозуміло, що працювати і тримати навколо Ради тисячу людей, коли в Києві локдаун і транспортні проблеми – не дуже коректно. Зараз це напрацьовується і до кінця дня буде інформація, як це все буде відбуватися. Поки все виглядає так: у понеділок погоджувальна рада, у вівторок планове засідання, кілька позачергових, на одному з яких вирішиться питання про зміну графіка. Рада знову може піти на карантин – це один з варіантів”, – розповів Корнієнко.

За його словами, якщо ситуація з пандемією нормалізується, то в останній тиждень квітня депутати відновлять засідання Ради.

“Обговорюється, щоб на наступному тижні з середи по п’ятницю був карантин, а за календарним планом у нас ще буде останній тиждень квітня. Якщо у нас все в порядку буде з локдауном і ситуація піде на спад, то останній тиждень квітня – варто попрацювати в залі . Вже багато питань накопичилося”, – повідомив Корнієнко.