У Польщі в ДТП потрапив український автобус, є загиблий і постраждалі

22 березня 202112:14

У Підкарпатському воєводстві на півдні Польщі автобус українського перевізника Euroways потрапив у ДТП. Унаслідок аварії загинув водій.

Автобус здійснював пасажирський рейс за маршрутом Вроцлав-Чернівці.

За інформацією поліції Підкарпатського воєводства, всі десять осіб, які перебували в автобусі, є громадянами України.

Внаслідок ДТП загинув водій автобусу, який не був за кермом транспортного засобу. П’ятьох постраждалих перевезли до лікарень міст Перемишль, Пшеворськ та Лубачув. Водночас чотирьох пасажирів, які не отримали значних травм, направили до шкільного гуртожитку у місті Ярослав.

Як встановила поліція, 23-річний водій автобуса, який був за кермом, на момент ДТП був тверезим.

За попередніми даними поліції, автобус з невстановлених причин різко з’їхав з дороги, наїхав на відбійник і перевернувся до придорожнього яру.

Речник пожежної служби Підкарпатського воєводства Марцін Бетлея повідомив, що рятувальники, які прибули на місце катастрофи “пережили ефект дежавю”, адже автобус перевернувся до того ж рову, що й український автобус, який зазнав катастрофи в цьому місці 6 березня, і лежав у тій же позиції.

На місці ДТП працювало близько 80 рятувальників.

“Рятувальники змушені були розрізати елементи автобусу, аби витягнути з автобусу трьох осіб”,- зазначив Бетлея.

Рятувальні служби вже витягнули автобус з яру, і його перевезено на стоянку.

Раніше в управлінні головної дирекції національних доріг та автомагістралей Польщі інформували, що автобус наїхав на відбійник на кінці з’їзду до пункту обслуговування пасажирів “Кашице” і перекинувся у придорожній яр.