У Німеччині співробітниця Червоного Хреста підмінила вакцину від коронавірусу фізрозчином. Його вкололи шести людям

25 квітня 202121:10

Німецька поліція відкрила провадження стосовно співробітниці Червоного Хреста, яка під час роботи в центрі вакцинації в Вільгельмсхафені (федеральна земля Нижня Саксонія) підмінила вакцину від коронавірусу виробництва Pfizer/BioNTech фізрозчином.

Про це йдеться в заяві правоохоронців.

За версією слідства, жінка, яка повинна була підготувати шприци для вакцинації, замінила вакцину від коронавірусу фізрозчином в шести випадках в середу, 21 квітня. За словами співробітниці Червоного Хреста, вона не хотіла повідомляти про ампулу з вакциною, яка впала і тому підмінила препарат цією речовиною.

Правоохоронці запевнили, що здоров’ю шести людей, які замість вакцини отримали фізрозчин, нічого не загрожує. На даний момент не встановлено, хто саме з вакцинованих 21 квітня людей отримав замість вакцини фізрозчин.

Про інцидент стало відомо завдяки тому, що жінка, що підмінила вакцину, повідомила про свій вчинок колезі, яка проінформувала правоохоронців в суботу, 24 квітня.

Зараз місцева влада зв’язується з людьми, які могли отримати фізрозчин. Визначити, чи була введена їм вакцина, допоможе тест на антитіла. Також для звернень громадян створено гарячу лінію. Розслідування проти жінки ведеться за підозрою в злочині, пов’язаному з заподіянням шкоди здоров’ю.