У Німеччині запропонували нову стратегію досягнення миру на Донбасі

28 квітня 201913:11

У Німеччині депутати Вільної демократичної партії (80 з 709 місць у Бундестазі) підписали стратегію, в якому містяться пропозиції щодо нової стратегії по Донбасу.

Документ під назвою “Мир в Україні потребує нового імпульсу” скоро буде внесений до Бундестагу на обговорення, пише Bild.

Німецькому парламенту запропоновано розробити додатковий план дій, що стосуються Мінських угод, з обов’язковими термінами виконання їх пунктів і “конкретними наслідками в разі їх недотримання”. Документ стосується, як України, так і російської сторони.

Документ містить 12 пунктів. Зокрема, він пропонує розширити місію сприяння Україні. Для цього, на думку депутатів, в Україну слід направити додатковий контингент цивільної поліції ООН, який “виконує суверенні завдання у співпраці з українськими органами безпеки”.

Крім того, партія пропонує Бундестагу розробити мирний план, в якому містяться пропозиції щодо розпуску урядів самопроголошених “Донецької і Луганської народних республік”. На думку депутатів, управління регіонами потрібно передати громадянській перехідній адміністрації під керівництвом ООН.