У Києві викрили чинного співробітника СБУ на наркоторгівлі

25 травня 202012:40

Учасники злочинної групи щомісяця виробляли понад 5 кг психотропної речовини.

У Києві викрили діяльність злочинної групи, яка займалася виготовленням і реалізацією наркотиків, учасником якої був співробітник Служби безпеки України.

Про це повідомляє “Фактор” з посиланням на пресслужбу Офісу генерального прокурора.

“Припинено незаконну діяльність злочинної групи, яка займалася систематичним виготовленням і реалізацією психотропних речовин, учасником якої був співробітник Служби безпеки України”, – зазначено в повідомленні.

Повідомляється, що учасники групи щомісяця виробляли орієнтовно понад 5 кг психотропної речовини – амфетаміну, який у подальшому збували. Продаж здійснювали шляхом закладання пакетиків для покупців, які замовляли психотропи через месенджер “Телеграм”, і пересиланням поштою.

Наголошується, що під час обшуків виявили чотири нарколабораторії, вилучили прекурсори, сипучі та рідкі речовини, ваги, пакети для фасування, пакетики з розфасованою речовиною, пристрої для виготовлення та заготовлення наркотичних речовин.

Співробітникові СБУ і трьом іншим учасникам групи повідомлено про підозру в незаконному виробництві, виготовленні, придбанні, зберіганні, перевезенні або пересиланні з метою збуту, а також незаконному збуті наркотичних засобів, психотропних речовин або їхніх аналогів.