У Харкові на складі деревини сталася масштабна пожежа

15 липня 202115:12

На момент прибуття рятувальників вогонь поширився на площу 750 кв. м.

У Харкові, у складській будівлі зі зберігання деревини приватного підприємства, сталася масштабна пожежа.

Про це пише “Фактор” із посиланням на ДержНС.

“15 липня о 02:43 на номер “101” надійшло повідомлення про пожежу, що сталася в складській будівлі зі зберігання деревини приватного підприємства, розташованого за адресою: м. Харків, вул. Киргизька, 19. Вогонь майже миттєво охопив значну площу, швидко поширюючись по горючих матеріалах”, – йдеться в повідомленні.

На момент прибуття рятувальників вогонь поширився на площу 750 кв. м. Горіли вироби з деревини в металевій каркасній складській будівлі.

На гасіння вогню рятувальники подали 18 пожежних стволів та о 05:00 локалізували його. Станом на 7 ранку тривала остаточна ліквідація пожежі.

Зазначається, що на місці пожежі було врятовано 1 особу, чоловіка 1958 р. н. – оператора електропідстанції. Крім того, вогнеборці запобігли розповсюдженню полум’я на електропідстанцію, складське приміщення зі зберігання сировини для виготовлення деревостружкової плити, 2 залізничні вантажні вагони із сировиною (по 60 т сировини в кожному) та легковий автомобіль ВАЗ 2109. Всього до гасіння пожежі було залучено 10 автоцистерн, пожежний потяг та 70 осіб особового складу ДержНС. Загиблих та постраждалих немає. Причина виникнення загоряння з’ясовується.