У Дніпрі вкрали 4,5 мільйона гривень, виділених на ремонт шкіл і дитсадків

20 липня 202113:33

У Дніпрі шестеро осіб привласнили собі 4,5 мільйона гривень кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, гроші були виділені на ремонт шкіл і дитячих садів.

Про це пише “Фактор” із посиланням на Офіс Генерального прокурора.

Згідно з даними слідства, між комунальним підприємством Дніпровської міської ради та ЄБРР було укладено договір про виділення коштів на реалізацію інвестиційної програми з підвищення енергоефективності в бюджетних установах і закладах міста.

За результатами міжнародного тендеру генеральним підрядником визначили азербайджанську компанію, яка діє на території України через зареєстроване відкрите акціонерне товариство.

“Встановлено, що глава представництва цього акціонерного товариства, директор комунального підприємства, директор ТОВ, фізична особа-підприємець і ще двоє громадян, діючи в складі організованої групи, в період з серпня 2019 по лютий 2020 заволоділи бюджетними коштами, виділеними на виконання ремонтних робіт в двох дитячих садах і школі”, – сказано в повідомленні.

Зазначені особи внесли завідомо неправдиві відомості в акти виконаних робіт з улаштування м’якої покрівлі на об’єктах із застосуванням утеплювача шару монолітного пінобетону, який не відповідає проєктній документації.

У підсумку вони отримали зайві кошти в розмірі 4,5 мільйона гривень. Всім шістьом повідомили про підозру у привласненні бюджетних коштів та службовому підробленні.