“Ти хто такий, що рота закриваєш?”: Камельчук та Іллєнко посварилися на шоу

29 липня 202115:30

Під час шоу Камельчук дорікнув Іллєнку розкраданням землі та прикриттям контрабанди.

Народний депутат з фракції “Слуга народу” Юрій Камельчук та екснардеп, заступник голови ВО “Свобода” Андрій Іллєнко посварилися на шоу в ефірі телеканалу олігарха Ахметова “Україна 24”.

Зазначається, що під час шоу Камельчук дорікнув Іллєнку розкраданням землі та прикриттям контрабанди.

“Давайте ми ще раз згадаємо, що ми можемо дати переселенцям чи тим, хто захоче переїхати зараз на контрольовану територію, і створимо закон з правовими підставами, щоб будувати чи виділяти житло, чи землю за спеціальними програмами. Замість того, щоб окремі представники, не буду називати яких партій, розкрадали землю до цього часу, при чому під гаслами, що вони виділяли цю землю для АТОвців, і займаються покриттям контрабанди. Треба займатись конкретними питаннями для тих, хто хоче жити на контрольованих територіях”, – повідомив Камельчук.

Своєю чергою Іллєнко перебив його, вказавши, що у “Слуги народу” “вся влада в країні вже два роки”.

“Я вам зараз згадаю усі виділені землі на території Львівської та Івано-Франківської областей за участі свободівських депутатів”, – відповів Камельчук.

Після чого Камельчук попросив свободівця помовчати. На що той у відповідь дуже емоційно відреагував.

“Слухай, ти мені рот не закривай. Ти взагалі хто такий, що ти рот закриваєш? Хто ти такий взагалі?”, – відреагував Іллєнко.