“Тупа вівця” vs “Тупе бидло”. Як журналісти “НВ” посварилися з мажоритарниками Зеленського

19 серпня 201913:02

У Мережі відбулася перепалка між новообраними депутатами від “Слуги народу” і журналістами “НВ”.

Журналістка видання Ольга Духнич в інтерв’ю з головою партії “Слуга народу” Дмитром Разумковим при формулюванні питання дала невтішні характеристики мажоритарникам Максиму Бужанському і Олександру Дубинському.

Одного вона звинуватила в в любові до СРСР, другого назвала “одіозним тележурналістом”.

У відповідь Бужанський обізвав Духнич “тупою вівцею”. Журналістка і її колеги в боргу не залишилися.

Суть конфлікту:

У інтерв’ю “НВ” Ольга Духнич поцікавилася у Дмитра Разумкова, як в її рядах з’явився Бужанський та інші “сумнівні”, з точки зору журналістки, нардепи.

“Депутатами вашої партії стали Максим Бужанський, ностальгуючий по СРСР і часам Віктора Януковича, Ірина Борзова з активним бізнесом в окупованому Криму і ще кілька цілком яскравих особистостей. Ви згодні з ними розділити репутацію партії?”, – запитала Духнич.

Також вона заявила, що журналіст Олександр Дубінський, який отримав мандат “Слуги народу”, “слухає не думку партії, а одну людину – Ігоря Коломойського”. Нижче по тексту Духнич називає Дубинського “одіозним тележурналістом”.

Разумков на це досить туманно відповів, що в партії недоторканних не буде. Що цікаво, він не став відкидати визначення, які вжила журналістка на адресу його колег по майбутній фракції, уточнивши лише, що Дубинський “командний гравець”.

Однак у самих мажоритарників, яких згадала журналістка, її слова викликали не настільки стриману реакцію.

Макс Бужанський, який не сподобався Ользі Духнич, гостро відреагував на інтерв’ю.

“Чергова тупа вівця, що представляється журналісткою одіозного змі НВ, в інтерв’ю з представником Слуги народу заявила, що я ностальгую за СРСР і “часами Януковича”.

Розумію, що деякі колеги занадто стримані, щоб називати речі своїми іменами, тому, прийду їм на допомогу”.

Відреагував на формулювання “НВ” і Олександр Дубинський.

“Якщо виходити з текстів в дешевих журналах, в українському парламенті лише 3 серйозних депутата. Макс, я і Разумков. Про інших згадують тільки в зв’язку з нами”, – написав він у себе в телеграм.

Пізніше він опублікував спільне фото з Бужанським.

“Зустрілися з депутатом Бужанським. Зустріч проходила саме так, як її описують журналісти НВ: “поностальгувати за СРСР, згадали Януковича “і, як заповідав Петро Олексійович, почитали телеграм-канал Портнова. Тремтіть, бандерлоги”, – прокоментував зустріч Дубинський.