ЦВК завершила реєстрацію кандидатів у депутати Ради

26 червня 201911:45

У вівторок Центрвиборчком зареєстрував 841 мажоритарника і списки Аграрної партії, ПЗУ і партії “Патріот”.

У вівторок Центральна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів у депутати Верховної Ради.

25 червня Центрвиборчком зареєстрував 841 кандидата-мажоритарника і виборчі списки партій “Патріот”, Аграрної партії України та Партії зелених України. Також зареєстровані 199 кандидатів від партії “Слуга народу”.

Всього Центральна виборча комісія зареєструвала понад 3 тис. кандидатів-мажоритарників і виборчі списки 21 політичної партії. Сьогодні ЦВК зареєструвала 229 кандидатів у народні депутати, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування. Також комісія зареєструвала 612 кандидатів у народні депутати, висунутих партіями в ОВО, а саме: “Опозиційний блок”, “Свобода”, “Сила людей”, “Свідома нація”, “Об’єднання “Самопоміч”, “Партія місцевого самоврядування”, “Патріот”, “Разом – сила”, “Сила і честь”, “Єдність”, “Слуга народу”, “Удар Віталія Кличка”, Аграрна партія України.

Всього станом на 25 червня в ОВО зареєстровано більше 3100 кандидатів у народні депутати, в тому числі: балотуються в порядку самовисування – більше 1700, висунутих політичними партіями – 1436. У той же час комісія зареєструвала 339 кандидатів у народні депутати, включених до виборчих списків політичних партій, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі: 174 – від Аграрної партії України, 122 – від партії “Патріот” та 43 – від Партії зелених України.

Таким чином, станом на 25 червня ЦВК зареєструвала 2674 кандидата у народні депутати, включених у виборчі списки 21 політичних партій, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

У ЦВК зазначають, що остаточні дані зможуть назвати в середу після виключення зі списків кандидатів, реєстрацію яких скасовано.

Нагадаємо, у вівторок Шостий апеляційний адміністративний суд Києва дозволив партії Міхеїла Саакашвілі “Рух нових сил” брати участь у дострокових парламентських виборах.