“Це суть людини, яка керувала країною 5 років”, – екс-керівник митниці Орлов про курйоз із ситуативною кімнатою

29 травня 201914:25

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк заявив, що правоохоронні органи будуть розслідувати зникнення техніки з ситуаційної кімнати Адміністрації президента України.

Секретар РНБО додав, що з сусідньої кімнати вивезли сервери, на яких зберігалися секретні дані.

Після цього прес-секретар Петра Порошенка Святослав Цеголко заявив, що вся техніка була орендована на гроші Порошенка і відповідно повернута орендодавцю.

У свою чергу в Facebook даний інцидент прокоментував екс-керівник митниці Володимир Орлов:

“Тільки ледачий не написав про викрадені з АП монітори. Вся стрічка рясніє. Ось суть людини, яка “керувала” країною 5 років і ніяк не хотіла закінчувати даний процес. Такі вчинки говорять дуже багато про що. Ми всі дорослі люди і розуміємо, що ніякої оренди моніторів і серверів не було.

Давайте відкинемо моральну сторону і уявімо, що на серверах зберігалася важлива інформація, яку не хотілося залишити нинішній владі, хоча тут питання до СБУ, УДО і тд.

Виведи сервеи, але відірвати з “м’ясом” монітори – це ганьба!

Жалюгідні спроби Шимківа і Цеголка виправдати свого патрона, мовляв кімната створювалася на гроші Порошенка, виглядають відверто смішно. Все що знаходиться в АП, повинно було бути поставлено на прихід, це не приватна лавочка.

Але якщо навіть і так, то що? Не можна залишити? Потрібно забрати? Додому? У дитячі кімнати телевізори терміново знадобилися? Або може на кухні нічого дивитися?

Кого там ви називали клоуном?

Коли я був начальником митниці я отримав досить стару будівлю з ремонтом, скажімо так, далеко не належним державному органу. За певний період часу ми знайшли сили, засоби та привели митницю спільно в порядок. Йдучи служити в інший регіон я, як нормальний керівник все залишив в митниці – навіть телевізори і техніку вирішив презентувати і поставити на баланс. Яке було моє здивування, коли один з наступних керівників, просто вирішив забрати телевізор собі додому.

Тому така жадібність для мене зустрічається не вперше, нічого хорошого про це сказати не можу, крім як те, що працювати на державу люди з такими морально-етичними і “діловими” якостями не можуть”.