Третя річниця вбивства Шеремета. Колеги Павла проведуть акцію пам’яті на місці трагедії

18 липня 201908:10

У суботу, 20 липня, виповнюється 3 роки з моменту вбивства Павла Шеремета.

У цей день колеги в Україні та Білорусі збираються вшанувати пам’ять загиблого журналіста. Національна спілка журналістів України закликає колег підтримати ініціативу друзів Павла Шеремета і прийти в суботу на місце вбивства журналіста.

На перетині вул.Богдана Хмельницького та Івана Франка в Києві, де 3 роки тому підірвали автомобіль журналіста, з 08:00 буде проходити акція “Хто вбив Павла? Три роки без відповіді”.

Організатор заходу – редакція видання “Українська правда”, де працював Павло Шеремет – виступила з цього приводу з такою заявою.

“20 липня 2016 в центрі Києва був убитий наш колега і друг Павло Шеремет. І президент, і міністр внутрішніх справ, і голова Національної поліції називали розкриття злочину справою честі. Через 3 роки ми так і не знаємо ні імен виконавців, ні замовників вбивства. 20 липня ми згадаємо свого колегу і будемо вимагати звіту правоохоронців щодо розслідування цього злочину”, – заявили в редакції.

На батьківщині Павла Шеремета в Білорусі колеги збираються відвідати його могилу на Північному кладовищі в Мінську, покласти квіти і згадати Павла. Про це заявили в Українській Асоціації журналістів (БАЖ).