“Так, і навіть гірше”: Богдан підтвердив, що затримання “вагнерівців” зірвав дзвінок з Банкової

10 вересня 202014:49

Колишній керівник офісу президента України Андрій Богдан підтвердив зрив операції щодо затримання “вагнерівців” після телефонного дзвінка з “найближчого оточення” Володимира Зеленського.

Про це Богдан заявив в інтерв’ю виданню “Гордон“, яке було оприлюднено 9 вересня.

На запитання, чи Богдан вірить, що спецоперація із виманювання російських найманців, які воювали на Донбасі, склалася саме так, як описав журналіст Юрій Бутусов, Андрій Богдан відповів: “Я не вірю, я знаю, що було саме так. Там навіть гірше все“.

“Там справді була створена фірма у Венесуелі, набрано персонал, якісь люди вже поїхали туди працювати на якісь конкретні вишки. Їм платили там реальні гроші, вони реально там охороняли вишки. Це не просто якась казка. Цій операції понад рік — вона суперсекретна і суперсерйозна”, – розповів Богдан.

Але, за словами Богдана, операцію СБУ зруйнував один телефонний дзвінок з “оточення Зеленського”.

“Її зруйнував один телефонний дзвінок. Людина, яка зробила цей дзвінок, вона фактично зізналася, що це зробила. З найближчого (оточення президента)”, – сказав Богдан, який перебуває в конфлікті з новим керівником ОП Андрієм Єрмаком.

Андрій Богдан відмовився називати прізвище, додавши, що про це дуже скоро “розповість прокурор у цій справі”.

За словами Богдана, сам президент Володимир Зеленський не скасовував операцію, а “погодився із тим, що її треба перенести на кілька днів”.

“У президента були побоювання стосовно того, що станеться, якщо ми посадимо цей літак, а в нас перемир’я. У президента 97% роботи на сьогодні — це створення позитивного піар-образу. І для нього перемир’я — найголовніший запит”, – додав колишній керівник ОП.