Спортзал і робота з 8 до 22. У Адміністрації президента розповіли про графік роботи Зеленського

4 червня 201910:52

У президента України Володимира Зеленського досить щільний графік – він приїжджає на роботу о 8 ранку, а їде з Адміністрації президента до 22:00.

При цьому глава держави ще встигає заїжджати перед роботою в спортзал. Про це в інтерв’ю “Українській правді” повідомив перший заступник глави АП Сергій Трофімов.

“О 8:30 ми всі на роботі, щоб о 9:00 могли повноцінно працювати. Президент приїжджає раніше, він ще в спортзал заходить. У нього набагато жорсткіший графік, ніж у всіх нас. Перші дні ми засиджувалися до 1-2 ночі. Зараз закінчуємо десь о 22:00”, – розповів він.

За словами Трофімова, Зеленський проводить щоденні наради зі своїми підлеглими.

“На другий день після призначення у нас була апаратна нарада, де були всі заступники, керівники департаментів. Ми тільки включаємось в процес. У Володимира Олександровича є стратегічні наради. Вони в першу чергу відбуваються за участю першого помічника і з главою АП”, – розповів Трофімов.

Він зазначив, що є ще й щоденні “неформальні наради за участю першого помічника, глави Адміністрації і всіх заступників”.

“Ми говоримо там про всі питання, їх просто мільйон. Ми обговорювали розпуск Ради, закупівлі ЦВК, є питання по главам ОДА і пішло-поїхало, якісь кадрові питання. Завдань дуже багато”, – сказав Трофімов.