Сьогодні Рада займеться Кримінальним кодексом і економічною конкуренцією

6 лютого 201910:34

У середу, 6 лютого, Верховна Рада розгляне ряд законопроектів, зокрема, які стосуються вищої освіти, змін до Кримінального кодексу стосовно відповідальності суддів і проект закону про провадження про економічну конкуренцію.

Першою на порядку денному значиться постанова про рекомендації парламентських слухань на тему: “Реалізація в Україні міжнародно-правових актів щодо запобігання антропогенних змін клімату”.

У другому читанні депутати розглянуть проект закону про права заявника у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції. З 2020 року пропонується ввести процедуру врегулювання в таких справах.

Крім того, парламентарі розглянуть законопроекти про ратифікацію міжнародних угод – меморандум з Австрією про взаємний доступ на ринки праці членів сімей співробітників дипломатичних представництв і консульських установ; з Туреччиною і Великою Британією про уникнення подвійного оподаткування.

Важливо, що під час засідання 5 лютого депутати не затвердили план роботи на тиждень, тому вони можуть розглядати тільки законопроекти у другому читанні та проекти постанов.