Сіяти в голови виборців гречку. Як представник партії Коломойського “За майбутнє” пробиває собі шлях у парламент

18 липня 202112:57

До старту офіційної кампанії з проміжних виборів народного депутата на 197 окрузі, що на Черкащині лишається менше двох два місяців.

Потенційні кандидати вже активно заявляють про себе через джинсу в ЗМІ, рекламу в інтернеті, білборди, привітання зі святами, подарунки, продуктові набори та концерти.

15 квітня 2021 року свій намір балотуватися підтвердив депутат Черкаської обласної ради від партії “За майбутнє” Євгеній Курбет. На парламентських виборах 2019 року він був кандидатом-самовисуванцем на 195-му окрузі, набрав 27% голосів, поступившись представникові партії “Слуга Народу” та відзначився заплаямованою, з огляду на стандарти демократичних виборів, кампанією. Від Курбета безоплатно роздавали окуляри, пакети з насінням, медичні консультації, страхові полісі та екскурсії в зоопарк, подарунки й матеріальну допомогу.

Наразі кандидат активно провадить зустрічі на окрузі. Замовляє в онлайн і друкованих ЗМІ матеріали з ознаками “джинси”. Так, на сторінках газет округу наявні його вітання зі святами 8 березня, Днем пам’яті та примирення, Великоднем, а також, в газетах “Вісник Золотоніщини” (№23 від 10 червня), “Златокрай” (№23 від 10 червня), “Канівчанка” (№23 від 10 червня) та “Дніпрова Зірка” розміщена стаття “7 фактів про Євгенія Курбета”.

На окрузі роздавали його друковані рекламні матеріали. Звітував кандидат і про вручення подарунків ветеранам та кільком багатодітним родинам з округу. У період з початку лютого до 13 червня понад 20 разів дописи із його офіційної сторінки у Facebook отримували платне просування.