Щоденне виконання гімну в школах Києва хочуть скасувати через суд

7 вересня 202018:00

Окружний адміністративний суд столиці просять скасувати рішення Київської міської державної адміністрації про виконання гімну України на початку кожного навчального дня.

Про це пише “Фактор” з посиланням на суд, у понеділок, 7 вересня.

“Надійшов позов до Київської міської ради про визнання протиправним частково рішення №433/9512 від 30.07.2020 року” Про обов’язкове виконання Державного Гімну України в закладах загальної середньої освіти всіх типів і форм власності”, – йдеться в заяві суду.

Зокрема, позивач просить скасувати п.1.2. вказаного рішення, яким рекомендовано виконання гімну України в закладах загальної середньої освіти всіх типів і форм власності на початку кожного дня за участю учнів та вчителів.

Серед інших вимог – вжити заходів щодо забезпечення позову шляхом зупинення рішення Київської міської ради в зазначеній частині. В даний час, судом вирішується питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, в кінці липня депутат КМДА Олег Бондарчук повідомив, що Київрада проголосувала за проєкт рішення про виконання гімну в столичних школах вранці. Його авторами стали депутати від “Свободи” Олег Бондарчук, Ігор Мірошниченко та Юрій Сиротюк.