“Шериф” – “Шахтар”: Сьогодні відбудеться матч Ліги чемпіонів

15 вересня 202117:55

“Гірники” розпочинають груповий етап ЛЧ.

“Шериф” – “Шахтар”. Сьогодні в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів молдавський дебютант турніру прийме донецький “Шахтар”. Дивитися поєдинок можна на порталі MEGOGO.

15 вересня, 19:45
Тирасполь, “Шериф”
Ліга Чемпіонів, 1-й тур
“Шериф” – “Шахтар”

Віце-чемпіон України після складного шляху в кваліфікації пробився в груповий етап, де зіграє зі своїми торішніми суперниками, до яких приєднався молдавський “Шериф” українця Юрія Вернидуба, для якого ця Ліга чемпіонів стане дебютною в історії. Якщо “гірники” мають намір боротися за єврокубкову весну, їм необхідно перемагати вже сьогодні, поки суперник ще не усвідомив, де грає.

Головною втратою “Шахтаря” перед матчів є відсутність Манора Соломона, який пропускає гру через юдейський релігійний пост Йом Кіппур. На його місці може зіграти молодий Мудрик, який поступово отримує від Де Дзербі все більше ігрового часу.

Головний тренер “Шахтаря” Роберто Де Дзербі:

“Ми готові грати цей матч, він дуже важливий для нас. Не думаю, що нам потрібно мотивувати гравців, вони прекрасно знають, що самі повинні шукати цю мотивацію на подібні зустрічі. Нам треба бути сконцентрованими, не думати про те, що ми фаворити, потрібно налаштовуватися на будь-якого суперника”.

Чотири рази грали між собою “Шериф” і “Шахтар”. І у молдавського клубу перевага за перемогами 2:1. Але “Шахтар” виграв у важливішому матчі – кваліфікації Ліги чемпіонів у 2003 році. “Шериф” ж перемагав лише в міжсезонному Кубку Співдружності.