РФ більше трьох місяців не віддає тіло українця, застреленого ФСБ на кордоні з Сумською областю

15 березня 202117:15

Вже більше трьох місяців Росія ігнорує вимогу України повернути тіло Євгена Голубєва, застреленого співробітниками ФСБ на кордоні з Сумською областю.

Про це Радіо Свобода розповіла дружина загиблого.

“Я особисто дзвонила, посольство (Україна — ред.) мені встановило контакт, слідчому Бєлгородської області. Коли я консультувалася, коли і як я можу отримати тіло чоловіка, то він мені сказав, що тіло Голубєва знаходиться у морзі. І поки ніякої інформації мені повідомити не можуть. Потім, коли я зізвонювалась з завідувачем бюро білгородського моргу, то він мені сказав: приїжджайте хоч зараз. Тільки вам потрібен дозвіл слідчого, який веде цю справу”, — заявила Сабіна Голубєва.

Після цього жінці повідомили, що справу її чоловіка передали до управління Слідчого комітету РФ у Москві.

У Міністерстві закордонних справ України повідомили, що, незважаючи на численні запити до МЗС РФ та інших компетентних органів щодо офіційного підтвердження факту смерті чоловіка і її обставин, офіційної відповіді на них не надходило.

Як стверджує російська сторона, 27-річний Євген Голубєв був убитий під час перестрілки, коли «три озброєних людини» нібито намагалися незаконно перейти кордон РФ.