На Майдані Незалежності близько сотні мітингувальників продовжують протест проти РРО та локдауну

13 січня 202113:00

Підприємці облаштували на Майдані своє містечко з наметами, де можна випити чаю з печивом та послухати музику.

Сьогодні, 13 січня, у Києві на Майдані Незалежності близько півсотні підприємців з різних міст України продовжують протестувати проти впровадження касових апаратів та локдауну.

За його словами, підприємці облаштували на Майдані своє містечко з наметами, де можна випити чаю з печивом та послухати музику. Єдиний мінус, за словами підприємців, – відсутність пунктів обігріву. Координатор акції повідомив, що ніч минула спокійно, без заворушень. А от залишати Майдан ФОПівці не збираються.

“Ніч минула без провокацій, усе спокійно. Тільки холодно. Ми вкотре говоримо, що нам не дають можливості поставити пункти обігріву. Гріємося чаєм, гарячою кавою. Стояти будемо до вирішення питання по суті, поки не буде знято напруження в суспільстві через введення в дію законів 128, 129. Адже їхнє відтермінування минуло не для всіх. Підприємці не можуть планувати свій бізнес далі, бо не розуміють, що далі відбуватиметься. Ми будемо стояти доти, доки закон 3853-1 або 2 і 3993 не буде ухвалено. Сьогодні багато людей, навіть народний депутат прийшов до нас, приніс нам холодець, який зробив власноруч”, – розповів координатор акції Роберт.