Прокурорська сім’я: ПАТ “Аграрний фонд” очолив Богдан Банчук

21 липня 202011:21

33-річний Богдан Банчук – син ексзаступника генпрокурора Миколи Банчука з Буковини, який з кінця 80-х обіймав різноманітні посади в органах прокуратури, а минулого літа він став консультантом глави СБУ Баканова.

Сім’я Банчуків володіє 5 будинками, один з яких – площею 440 кв м – знаходиться у Чернівцях. Крім того, у володінні Банчуків 112-метрові апартаменти в Києві, понад 10 земельних ділянок, $400 000 тільки готівкою, Mercedes GL350, ювелірні вироби, гаражі, офіси. При цьому, Банчук-старший майже все життя обіймав держпосади.

У свою чергу Богдан Банчук починав кар’єрний шлях із МЗС. А після Революції Гідності, коли його батько став заступником генпрокурора, в 27 років став заступником голови Сокирянської РДА на Буковині. Згодом працював в структурах “Укроборонпрому”.

Вже тепер він – новопризначений очільник Аграрного фонду.

Цікаво, що ще студентом він став власником 140-метрових апартаментів в Києві. Окрім того, разом з дружиною вони володіють ще однією квартирою в столиці на 135 квадратів, будинком на 350 квадратів, 17-ма земельними ділянками, їздять на Mercedes і Lexus загальною вартістю 1,4 млн грн.