Прокуратура провела обшуки у голови виконкому партії “УДАР Кличка”, в департаментах КМДА і на низці підприємств

13 травня 202109:50

Прокуратура вирішила обшукати Департамент соціальної політики КМДА, КП “Київміськсвітло”, підрядні підприємства, а також офісне приміщення ТОВ ” Спецпроект-Інвест”.

Київська міська прокуратура проводить обшуки в декількох департаментах Київської міської державної адміністрації, у голови виконкому партії “УДАР Віталія Кличка” Артура Палатного, а також на низці підприємств.

Про це пише “Фактор” із посиланням на повідомлення прокуратури і голови виконкому партії “УДАР Віталія Кличка”.

“Команда пішла з Банкової. Там сидять головні сценаристи цього дешевого кіно. Керують політичним замовленням ті, хто намагаються маніпулювати президентом, шепочучи йому на вухо”, – стверджує Палатний.

За його словами, обшуки проходили в його квартирі, а також квартирі його колишньої дружини.

Платний вважає, що мета цих заходів – тиск і залякування, оскільки партія “УДАР” може скласти сильну конкуренцію на виборах.

Крім того, прокуратура вирішила обшукати Департамент соціальної політики КМДА, КП “Київміськсвітло”, підрядні підприємства, а також офісне приміщення ТОВ “Спецпроект-Інвест”.

Раніше повідомлялося, що в “Київавтодорі” проводять обшуки в рамках кримінального провадження, розпочатого через факт умисного ухилення від сплати податків при проведенні ремонту доріг у Києві на суму понад 18 млн грн.

Обшуки також проходили в Департаменті земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації (КМДА).

А 11 травня обшуки пройшли в службових приміщеннях КО “Київзеленбуд” та офісних приміщеннях підрядних підприємств у рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом умисного ухилення від сплати податків під час проведення робіт з реконструкції столичних парків на суму понад 30 млн грн.