Про Національний експертно-будівельний альянс України, його створення, мету та членство

12 жовтня 202017:52

НЕБАУ створений 3 роки тому на базі Академії будівництва України.

Про це пише “Фактор” з посиланням на пресслужбу Віктора Лещинського.

Національний експертно-будівельний альянс України охоплює всю експертну сферу, не лише в будівництві, а і в консалтингу галузі. В нього увійшли понад 30 організацій, які займаються експертизою проєктної документації, судово-технічною експертизою, проєктні інститути, а також багато організацій, які займаються будівництвом, проєктуванням і консалтингом.

Також у Національному експертно-будівельному альянсі членство отримали національні ВУЗи напрямку архітектури та будівництва, кафедри університетів і багато інших науково-дослідних інститутів, які обслуговують будівельників по всій території.

“Мета НЕБАУ – це консолідація всіх профільних організацій для комфортного існування нашої будівельної галузі по напрямкам: експертизи, проєктування, надання будь-яких консультативних послуг у сфері.

Багато організацій долучаються до нашого альянсу майже щомісяця. Членство в НЕБАУ отримало вже понад 100 організацій. Наша велика сім’я розбирає покроково кожне питання. Долучаючись до НЕБАУ кожен член отримує певний пакет послуг, які надаються нашою компанією. Також усі члени нашої організації спілкуються на круглих столах, отримують доступ до клієнтської бази багатьох замовників…

На базі Національного експертно-будівельного альянсу України є великий будівельний ХАБ, який надає послуги в сфері консалтингу в будівництві. Створено групу компаній WinExperts, у яку ввійшли проєктні та експертні організації. Ми не маємо на меті – отримувати кошти від своїх членів і нічого не робити, як у більшості громадських організацій, які засновані та живуть на своїх членських внесках при цьому нічого не роблячи. У нас мета – отримати постійних і надійних партнерів для формування надійного фундаменту будівельної галузі в Україні”, – заявив Президент Національного експертно-будівельного альянсу України Віктор Лещинський.