Притула заявив, що піде в Раду з партією “Голос”

8 червня 201911:00

За словами ведучого, він прийняв рішення про участь у виборах, тому що має “певний кредит довіри”.

Український телеведучий Сергій Притула буде балотуватися у Верховну Раду України за списком партії “Голос” музиканта Святослава Вакарчука. Про це Притула повідомив у відеозверненні на своїй сторінці в Facebook.

“Якщо б мені подобалося те, що відбувається в українській політиці останнім часом, а зараз тим більше, я, напевно, цього б не робив. Виходити з власної зони комфорту не дуже приємно, але я хотів би бути корисним цій країні і її людям”, – заявив він.

Притула відзначив, що вирішив балотуватися, тому що має “певний кредит довіри”.

“Я відчуваю себе достатньо фінансово незалежною людиною, щоб гарантувати, що мій прихід в парламент не є спробою заробити”, – наголосив ведучий.

За словами Притули, у списку партії “Голос” немає колишніх нардепів або лобістів олігархів.

“Там знайшлося місце для волонтерів, громадських діячів, кадрових офіцерів і добровольців. Я вперше за майже 38 років готовий поставити свою репутацію на чашу ваг. З цією командою я впевнений, що моє бачення розвитку країни можна реалізувати”, – запевнив він.

Притула підкреслив, що не є “весільним генералом” і переконав Вакарчука взяти до списку низку кандидатів і мажоритарників.

“Святослав кликав мене в першу десятку, але я попросив поставити мене на 30-е місце”, – повідомив він.

Телеведучий пояснив, що для його проходження в парламент партія повинна набрати трохи більше 10%.

“Це моя з вами угода. Я не проти, я за. Але це означає, що всі, хто закликали мене йти в парламент, повинні прийти і проголосувати. Повірте, за мене вам в парламенті соромно не буде”, – резюмував він.

Раніше Святослав Вакарчук представив свою партію “Голос”, з якою йде на парламентські вибори. До неї увійшли екс-заступник міністра економіки Юлія Клименко, виконавчий директор Transparency International Ярослав Юрчишин, ветеран боїв за донецький аеропорт Андрій Шараскін, відомий під позивним “Богема”, професор кардіології Юрій Соколов і екс-виконувач обов’язків голови Одеської ОДА Соломія Бобровська.