“Правильної відповіді немає”. Рудик пояснила, навіщо вона ухилялася від питання про своє американське громадянство

21 липня 202115:53

Глава партії “Голос” Кіра Рудик пояснила, чому вона в телеефірі наполегливо ухилялася від прямої відповіді на питання журналістки про те, чи є у неї американське громадянство.

За її словами, це було маніпулятивне питання, “правильної відповіді” на яке не існує.

Коментуючи той факт, що вона не відповіла прямо на питання Наталії Влащенко про те, чи є у неї американське громадянство (тоді нардеп у відповідь тричі заявила, що вона українка і народилася в Україні), Рудик згадала про те, що в підсумку партія вийшла з позицією, що його немає.

“Після цього інтерв’ю до нас була величезна кількість запитів, переважно маніпулятивних. Партія була змушена вийти з позицією, що ніякого американського громадянства немає”, – сказала Рудик.

Також вона заявила, що підключилася до ефіру, щоб обговорювати економічні аспекти законопроєкту про олігархів.

“Я підключилася коментувати економічні питання закону про олігархів. Коли задають такі питання, я прекрасно знаю, що вони маніпулятивні та правильної відповіді немає. Я відповіла так, як вважала за потрібне… Всі політики знають, що іноді ставлять запитання, на які немає правильного відповіді. Так само можна запитати: а у вас є громадянство Пуерто-Ріко, Ізраїлю… І так можна перераховувати дуже довго”, – заявила глава “Голосу”.