Порядок денний Верховної ради: Блок питань місцевого самоврядування та обмеження виробництва хутра

28 травня 201910:13

На розгляді народних депутатів – 62 проекти законодавчих актів.

Верховна Рада сьогодні розгляне питання місцевого самоврядування, соціально-спрямовані законопроекти і посилить відповідальність за наругу над місцем поховання захисника України. Про це повідомляє “Фактор” з посиланням на план роботи ВРУ.

Депутати мають намір розпочати роботу зі звільнення органів місцевого самоврядування від сплати авансового внеску для проведення виконавчих дій.

Потім у плані роботи – блок питань місцевого самоврядування та низка проектів законодавчих актів для включення до порядку денного сесії. Зокрема, нардепи спробують включити до порядку денного сесії законопроекти про підтримку з держбюджету громадських об’єднань ветеранів, про обмеження виробництва хутра, а також про посилення відповідальності за ігнорування мотошоломів та ременів безпеки в автівках.

У другому читанні розглянуть законопроект щодо військових стандартів. План роботи містить кілька соціальних питань, у тому числі про зарахування до переліку учасників дорожнього руху людей у колісних кріслах.

Верховна Рада має намір звернутися до міжнародної спільноти щодо засудження порушення прав корінних народів у Російській Федерації.

Якщо вистачить часу, парламент призначить позачергові вибори сільських та селищних голів. Крім того, депутати мають намір затвердити Загальнодержавну цільову науково-технічну космічну програму України на 2019-2023 рр.

Парламент матиме змогу остаточно посилити відповідальність за незаконні дії з державними нагородами і наругу над місцем поховання захисників України.

У порядку денному – законопроект про стимулювання залучення інвестицій до реального сектору економіки через індустріальні парки.

У другому читанні мають намір розглянути законопроект про охорону культурної спадщини.

Насамкінець – перейменування низки населених пунктів.