Порошенко, Гройсман і Парубій проводять зустріч за підсумками виступу Зеленського

20 травня 201912:08

Після інавгураційної промови Володимира Зеленського, в якій він заявив, зокрема, про розпуск Верховної Ради, в кабінеті спікера проходить зустріч екс-президента Петра Порошенка, голови ВР Андрія Парубія і прем’єра Володимира Гройсмана.

Про це повідомляє “Фактор” з посиланням на нардепа Сергія Лещенка.

“Президент Володимир Зеленський під час своєї інавгураційної промови оголосив про розпуск Верховної Ради. Новина стала холодним душем для більшості депутатів. До проведення дострокових виборів Зеленський також закликав прийняти нові закони про вибори, про скасування депутатської недоторканності, про незаконне збагачення. Після закінчення інавгурації в кабінеті спікера Андрія Парубія зібралися прем’єр-міністр Володимир Гройсман і колишній президент Петро Порошенко. Вони зібралися думати, що робити далі”, – заявив Лещенко.

Офіційного підтвердження цієї інформації немає. При цьому на сторінці прем’єра в Facebook з’явилося вітальне повідомлення на адресу Володимира Зеленського.

Зазначимо, що Володимир Зеленський офіційно вступив на посаду президента України. У сесійній залі Верховної Ради Зеленський приніс присягу президента України. До присяги Зеленського призвела голова Конституційного суду Наталія Шаптала, після чого йому вручили атрибути президента України.