Порошенка на допит в ДБР дозволили доставити примусово

4 червня 202015:53

ДБР звернулося в суд, оскільки він неодноразово не з’являвся на допити.

Печерський районний суд Києва прийняв рішення про примусовий привід колишнього президента України і нинішнього народного депутата Петра Порошенка на допит, який має відбутися 10 червня.

Причиною примусового привіду політика на допит є те, що він неодноразово не з’являвся на допити. Силовий привід Порошенко повинні здійснити співробітники Нацполиции.

У свою чергу ДБР підтвердило інформацію про рішення суду щодо примусового приводу Петра Порошенка.

“Печерський районний суд міста Києва прийняв рішення про примусовий привід Порошенко П. А. для допиту в якості свідка в кримінальному провадженні №42020000000000307, в якому досліджуються обставини переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається з 43 картин всесвітньо відомих художників”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 10 червня в ДБР повинен відбутися Петра Порошенка по справі про записи телефонних розмов з політиками інших країн, в ході яких, нібито, обговорювалося звільнення генпрокурора Віктора Шокіна з ініціативи колишнього віце-президента США Джо Байдена.