Поль Манандіз: Під час гастролей я хотів співати не лише у великих містах чи містечках. Я також бажав давати концерти у селах

7 червня 202120:23

Пісня “Лелеки”, яку виконав французько-український співак Поль Манандіз уже зібрала більше 2 млн переглядів.

Про це пише “Фактор” з посиланням на французько-українського співака Поля Манандіза.

“Я хотів, щоб Богдан був присутній на кожному етапі створення пісні, оскільки у нас була лише єдина її версія на гітарі. Мені хотілося, передусім, подякувати йому та зробити з пісні не черговий хіт, а такий музичний твір, який припав би до серця українцям, як молодим, так і особам більш поважного віку. Вона мала стати піснею, яку б слухали будь-коли та будь-де. Я зовсім не очікував такого результату, але виявилося, що без жодної ротації на радіо, жодного лайву на телебаченні, враховуючи дані YouTube та Facebook разом, у нас вже кілька мільйонів переглядів. І мені надзвичайно приємно з цього.

“Лелеки” – одна з пісень, яку я найбільше люблю виконувати. За п’ять років я здійснив три сольних гастрольних тури містами України. Було понад сто аншлагів. Під час гастролей я хотів співати не лише у великих містах чи містечках. Я також бажав давати концерти у селах. Я вважаю, що культура повинна бути присутня всюди, адже пам’ять, традиції, ідеї дуже сильно транслюються через культуру”, – резюмує Поль Манандіз.