Після ДТП у важкому стані залишаються дев’ять пасажирів автобуса Познань-Херсон

8 березня 202110:01

Станом на неділю, 7 березня, в лікарнях Підкарпатського воєводства (Польща) після аварії українського автобуса перебувають 24 особи.

Про це пише “Фактор” з посиланням на генерального консула України в Любліні Василя Павлюка.

Він зазначив, що напередодні двома автобусами перевізника з Тернополя, якому належав розбитий автобус, в Україну були відправлені 24 особи. Вони також постраждали в ДТП, але їхні травми не є настільки тяжкими, щоб і надалі перебувати в лікарні. Крім того, ще дві людини вирішили не їхати в Україну, а повернутися до своїх родин у Кракові та Жешуві.

Із 24 людей, які залишаються в лікарнях, дев’ятеро – у важкому стані, розповів консул. Одну з постраждалих жінок, яку вчора помилково називали шостою жертвою автокатастрофи, вдалося врятувати.

“Зараз вона в реанімації у комі, її стан критичний. У решти осіб стан також тяжкий, але стабільний”, – повідомив український дипломат.

За словами Павлюка, почесний консул України в Перемишлі Олександр Бачик допоміг із закупівлею найнеобхідніших речей для українців, які перебувають у лікарнях.

Павлюк також повідомив, що двоє водіїв автобусу, стан яких є нормальним, були затримані поліцією. Після отримання свідчень водія, який не був за кермом, мають відпустити. Другий водій, який був за кермом у момент ДТП, залишиться під слідством.

Українським дипломатам по документах вдалося встановити особи жертв автокатастрофи. Для підтвердження цієї інформації очікується офіційний лист від прокуратури міста Перемишль.

Генкосул зауважив, що пасажири розбитого автобуса були з багатьох регіонів України, зокрема із Львівської, Тернопільської, Запорізької, Херсонської, Полтавської, Одеської областей.