Підрозділи АРМА можливо єдиний держорган, який поки що не засвітився у корупційних скандалах. У чому секрет?

29 грудня 202013:14

Відомство працює виключно в рамках закону, тому і немає скандалів. Хоча окремі спроби очорнити відомство і його працівників були.

Як передає “Фактор”, про це в інтерв’ю UA.NEWS розповів начальник Південно-східного міжрегіонального управління АРМА Володимир Орлов.

“Там, де актив арештований в рамках кримінального провадження, завжди відбувається певний тиск. Це можуть бути замовні публікації негативного характеру в ЗМІ.

Крім того, певні “ділки”, політикани і просто аферисти через проплачених блогерів та активістів іноді роблять спроби дискредитувати роботу Агентства і посадових осіб. Мета – змусити відомство обслуговувати їхні інтереси. Кажу як є – нічого з того у них не вийде!

В Південно-східному МТУ АРМА постійно проводяться наради під час яких обговорюються проблемні питання, які виникають під час роботи щодо запобігання, виявлення і протидії корупції. Крім, того при Національному агентстві створено Громадську раду, яка здійснює громадський контроль за діяльністю Національного агентства. Ми завжди відкриті для громадськості!” – наголошує Володимир Орлов.