Панство в голові, а воші за коміром. Як спортсмени з Броварів стали забудовувати Київ

24 листопада 202110:13

Андрій Насіковський та його брат із групи компаній “DIM” впевненими кроками захоплюють Київ, імовірно не без відома “перших” міста.

Серед них і мер Віталій Кличко, якому Насіковський заносить достатньо, щоб отримати “добро” для групи компаній “DIM” на незаконну забудову міста.

Насіковський фігурував у справі побиття журналістки, пізніше народного депутата Тетяни Чорновол. У лютому 2014 року Андрія було випущено з-під варти. Уроженець Броварів Насіковський, директор DIM, заляпався в скандалі навколо прибудинкової території за адресою вул. Алішера Навої, 57 та 59. Тоді його підопічні-тітушки спочатку вирізали два десятки дерев у сквері біля будинків, а пізніше звели будівельний паркан.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Забудовники та колишні підозрювані в нападі на Тетяну Чорновол Андрій та Олександр Насіковські потрапили в гучну кримінальну справу

Одна зі скандальних забудов Насіковського – ЖК “Автограф”, будується прямо на території парку, де теж було вирізано зелені насадження.

жк автограф

Зауважимо, що наявність декларації не дає права забудовнику знищувати зелені насадження.

Власники групи компаній “DIM” стали фігурантами десятків будівельних конфліктів та корупційних скандалів у Києві та Київській області.

Навколо власників будівельної компанії “DIM” Андрія та Олександра Насіковських продовжують із новою силою спалахувати чергові скандальні та корупційні історії.

Цього разу, за повідомленнями журналістів, безпринципні забудовники корупційним шляхом пролобіювали будівництво 9-поверхового житлового комплексу “Park Lake City” прямо на болоті, в селі Підгірці під Києвом.

Park Lake City

Насіковські продавили зміну генплану села руками чиновників-корупціонерів Сергія Кравченка (сільський голова) та Дмитра Ликова (глава містобудівної ради при Київській ОДА).

“Добро” для будівництва ЖК у непридатній та небезпечній для цього місцевості відбувалося в обхід заборони будівництва з боку ДАБІ, неузгодження проєкту з боку Обухівської РДА, протестів громадських працівників та думки селян. Причому, як стало відомо, переписування сільського генплану під Насіковських відбулося в секретному режимі без допуску ЗМІ, представників громадськості та за відсутності незалежних експертних висновків.

Пізніше вибухнув конфлікт навколо частини парку “Кристерова гірка” поблизу вулиці Вишгородська в Оболонському районі, де компанія-забудовник, пов’язана з групою “DIM” Насіковських варварським способом вирубала 384 дерева для зведення 24-поверхового житлового будинку.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У будь-якій незрозумілій ситуації – став рекламу в Youtube. Як столичний забудовник Насіковський вляпався в кримінальну справу

Після інформації про те, що забудовник території – фірма, яка нічого ніде не зводила, і за якою, за словами місцевих мешканців та активістів стоять брати-забудовники Насіковські, стало відомо, що будівельники за планом мають намір поблизу зачищеної від дерев ділянки продовжити знищення інших дерев у парку під будівництво другої черги висотного ЖК.

Проти забудови зеленої зони, що становить історичну та екологічну цінність, виступали й жителі масиву, які вимагали від міської влади припинити свавілля вандалів та забудовників Насіковських.

Раніше Насіковський Андрій був фігурантом інших гучних корупційних, будівельних та кримінальних історій, але з незрозумілих причин, поки, зміг уникнути відповідальності за свої схеми. Відповідальність сходить йому з рук через зв’язки з мером Віталієм Кличком та іншими представниками влади. Хоча, за даними журналістів, ще до Майдану Насіковський плідно співпрацював із деякими впливовими регіоналами та членами “клану Януковича”, особливо із Юрієм (Єнакієвським) Іванющенком.

Раніше структура Андрія Насіковського аналогічним способом знищила зелену зону на вул. Жмаченка в Києві для будівництва ЖК “Автограф”. Наголосимо, що на проблемному будмайданчику виникали силові конфлікти між противниками знищення дерев та винайнятими тітушками. Тоді відстояти спірну земельну ділянку громаді не вдалося.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЖК “А 136”: Кримінальна драма братів Насіковських

Будівельний успіх Насіковського Андрія також пов’язаний з його близькими зв’язками з кримінальним світом (власника “DIM” називають кримінальним авторитетом). Андрій Насіковський є жителем Броварів, де, за словами місцевих жителів, розпочинав свій шлях від водія до організатора різних комерційних схем, усіляких “розводів” та будівельних афер. Як розповідають очевидці, частина найнятих тітушок, яких звозили на згадані вище конфліктні будмайданчики Києва, є спортсменами броварського спортивного клубу, який пов’язаний з Андрієм Насіковським.

За нашою інформацією по ряду ЖК групи компаній “DIM”, сьогодні порушені кримінальні справи. Імовірно, за братів Насіковських, яких пов’язують із Віталієм Кличком і його поплічником Вадимом Столаром, взявся Офіс президента.