Отримавши від Росії допомогу Італія звернулася до Пентагону

24 березня 202011:40

Уряд Італії звернувся до міністра оборони США Марку Есперо з проханням надати військову допомогу в боротьбі з поширенням коронавіруса.

Про це повідомляє телеканал CNN з посиланням на представника Пентагону.

Зокрема, глава Міноборони Італії Лоренцо Гуерін попросив у Еспера медичні маски і апарати штучної вентиляції легенів. Також італійська влада розраховує на допомогу американських військових медиків, які перебувають в Італії.

CNN уточнює, що Гуерін звернувся до США після відправки до Італії декількох російських військових літаків з вірусологами і медичним обладнанням.

Дев’ять військово-транспортних літаків Іл-76 Повітряно-космічних сил (ВКС) РФ вилетіли в Італію напередодні, 22 березня. Вони доставили туди близько 100 російських фахівців в області вірусології і епідеміології, а також вісім лікарсько-сестринських бригад. Проте італійці жаліються на низьку підготовку російських спеціалістів і їхню некомпетентність. Ймовірно подібна “допомога” була pr-кроком з боку Росії.

Італія – одна з найбільш постраждалих від віруса країн. Там виявлено понад 59 тисяч тих, що заразилися, причому рівень смертності на даний момент – найвищий (близько 10 відсотків). Загальна кількість громадян з виявленим коронавірусом в світі складає 336 тисяч.