Орлов: Жінки давно перестали бути слабкою статтю. Принаймні – що стосується активної громадської позиції чи ведення бізнесу

22 липня 202107:38

Проте, є жінки, які відносяться до соціально незахищених груп населення. Наприклад, внутрішньо переміщені до Дніпропетровської області громадянки з інших регіонів, для яких, на жаль, існують бар’єри при працевлаштуванні чи розвитку власної справи.

Про це пише “Фактор” із посиланням на першого заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Володимира Орлова.

“Саме тому сьогодні в Дніпропетровській ОДА був підписаний Меморандум про співпрацю між обласною державною адміністрацією, Благодійною організацією “Всеукраїнський благодійний фонд “ГОРЄНІЄ” та Канадською фундацією кооперативного розвитку.

Метою меморандуму є співпраця задля підвищення рівня економічного благополуччя вразливої категорії жінок та передбачає підтримку жіночих бізнес-ініціатив. Одним із пунктів документу про співпрацю є сприяння їх роботі у галузі легкої промисловості. Адже саме тут можна говорити про розширення робочих місць.

Також сторони сприятимуть розвитку жіночого підприємництва у переробній промисловості (наприклад, у виробництві одягу). А ще – у проведенні професійного навчання для тих громадянок, які мають бажання отримати нові кваліфікації для роботи зі швейним обладнанням і тому подібне.

Меморандум був підписаний у рамках засідання круглого столу з розвитку підприємств легкої промисловості у регіоні. Я вдячний усім, хто долучився до важливого для області заходу!” – резюмує Володимир Орлов.

or